Moda przemija, a styl pozostaje

‘Moda przemija, styl pozostaje’

Dlaczego te słowa Coco Chanel tak bardzo trafiają do mojego serca? Dlaczego wzięłam je sobie za motto dla miejsca moich marzeń, pasji i spełnienia? Dla miejsca, do którego z wielką przyjemnością Was zapraszam. Genialna krawcowa i projektantka potrafiła również w błyskotliwy sposób ująć sedno łączenia ubrań z urodą, wolnością, okazją i tożsamością. Mówiąc, że styl pozostaje, Chanel nie miała z pewnością na myśli, że styl jest czymś niezmiennym w fasonie, w składzie naszej garderoby, upodobaniu do projektantek i projektantów. 

Styl jest wspaniałym przejawem naszego wnętrza, upodobań, skłonności, a nawet przekonań.

Jest czymś indywidulanym, rozpoznawalnym, dającym nam możliwość tworzenia, komfortu, wyróżnienia lub ukrycia się – w zależności od potrzeby. Jest też sposobem tak zwanego noszenia się. Uwielbiam rodzinną anegdotę mojej przyjaciółki o jej babci, która chadzała karmić kury w czerwonej szmince channel kupionej w pewexie.

Ubrania i akcesoria, które proponuję Wam w Rita Moni to garderoba na wiele sezonów,  z materiałów doskonałej jakości, zatem hołdujące ekologii, odpowiedzialnemu podejściu do mody. I to jest jeden z dwóch najfajniejszych powodów, dla których będziecie do mnie wracać????

Drugą z  nich jest minimalizm, którego każdy może użyć na swój wyjątkowy sposób – poprzez zestawienia, kombinacje, pomysłowość. Stąd przecież wzięła się zawrotna i nieprzemijająca kariera małej czarnej. To design, który można wykorzystać też do wcale nieminimalistycznych kreacji.  Tu liczy się Wasza wyobraźnia, odwaga i kreacja !!!

Tym wpisem zapraszam Was do świata, w którym z nieograniczoną inwencją i pasją będę poszukiwać dla Was unikalnych ubrań a także podpowiem jak wypracować własny styl, który będzie spójny z Waszym DNA i pozostanie z Wami na zawsze. 

Zapraszam do sklepu.


INSTAGRAM | FACEBOOK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę ​​stronę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.